Nachádzate sa tu

Novinky

R-Biopharm

V nasledujúcom linku nájdete aktuálne informácie a zaujímavosti nie len k diagnostickým súpravám, ale aj k pripravovaným konferenciám a školeniam od spoločnosti R-Biopharm.

http://www.r-biopharm.com/wp-content/uploads/73629/2017-I_R-Biopharm-News-FF_EN_LoRes.pdf

seminár MYKOTOXÍNY 2016

V dňoch 22.9. - 23.9.2016 sa bude konať Ix. ročník odborného seminára "MYKOTOXÍNY 2016", ktorý sa tento rok uskutoční v Bratislave.

Seminár bude pozostávať z teoretickej časti, kde sa učastníci budú môcť oboznámili s novinkami z legislatívy, súčasných trendov výskumu a vývoja. Okrem prednášajúcich z Čiech a Slovenska, pre tento rok prijal naše pozvanie aj pán profesor Manfred Gereis (prezident mykotoxínovej spoločnosti, Mníchov) a pani profesorka Doris Marko (vedúca katedry Chémie potravín a toxikológie , Univerzita Viedeň)metodík na stanovenie alergénov.

Praktická časť seminára bude zameraná na riešenie kritických situácií pri analýze mykotoxínov, s ktorými sa v praxi stretávate. Predstavíme novinku v technológii testovania mykotoxínov pomocou mobilnej aplikácie, prevedenie ELISA  testov,  prečistenie vzorky SPE kolónkami ...

Pre viac informácií nás neváhajte kontaktovať.

Minimalizácia rizík pri výrobe a spracovaní mlieka

Dňa 26.5.2016 nás môžete stretnúť na seminári Minimalizícia rizík pri výrobe a spracovaní mlieka v Žiline. Tešíme sa na Vás.

 

Mliečny seminár 2015

Dňa 4.11.2015 sa plánujeme zúčastniť na seminári Minimalizícia rizík pri výrobe a spracovaní mlieka určenom pre mliekarne a skúšobné laboratória.

Tešíme sa na stretnutie s Vami.

seminár ALERGÉNY 2015

Dňa 29.9.2015 sa bude konať IV. ročník odborného seminára "Alergény 2015" v areáli Mendelovej univerzity v Brne. Seminár bude pozostávať z teoretickej časti, kde sa učastníci budú môcť oboznámili s novinkami z legislatívy, súčasných metodík na stanovenie alergénov. Praktická časť seminára ponúkne zúčastneným možnosť spoznať nové analytické metódy, zdokonaliť si laboratórne zručnosti a v neposlednom rade vymeniť si skúsenosti s ostatnými účastníkmi.

Stránky