Nachádzate sa tu

Novinky

Rozšírenie ponuky surovín

Našu ponuku surovín rozširujeme o aminokyseliny rastlinných výťažkov, karotenoidy, enzýmy, mastné kyseliny, flavonoidy, minerálne látky vrátane stopových prvkov, nutraceutiká, fosfolipidy, probiotiká, sladidlá a vitamíny.

 

Pepermintový olej

Našu ponuku surovín sme rozšírili o pepermintový olej (aj vo forme kryštalickej), ktorý má široké uplatnenie nielen v potravinárskom ale aj vo farmaceutickom a tabakovom priemysle. Ohľadom bližších informácií nás neváhajte kontaktovať.

SALIMA 2014, Brno - Výstaviště

V dňoch od 25. - 28.2.2014 sme sa zúčastnili medzinárodného potravinárskeho veltrhu SALIMA - MBK - INTECO - VINEX v Brne, kde sme sa oboznámili s najnovšími trendami potravinárskeho priemyslu.

Fi Europe & Ni 2013, Frankfurt, Germany

v období od 19. - 21. Novembra 2013 sme sa vo Frankfurte zúčastnili na Fi Eurpe & Ni 2013, jednej z najväčších svetových výstav zameranej na odvetvie potravinárskeho priemyslu, aby sme sa mohli stretnúť so súčasnými, ale aj tými budúcimi obchodnými partnermi.

Vitalarmor LF (Lactoferrine)

Radi by sme upriamili Vašu pozornosť na náš produkt Vitalarmor LF (Lactoferrine) od francúzskeho výrobcu Armor Protéines.

Vitalarmor LF je sprejovo vysušená, čistená frakcia bovínneho laktoferínu, ktorá sa získava zo surového mlieka chromatograficky.

Laktoferín je cenná srvátková bielkovina, ktorá pôsobí antibakteriálne a antivírusovo, teda pozitívne na imunitný systém, zvyšuje obranyschopnosť a preventívne chráni organizmus pred infekciami. Vďaka jeho vlastnostiam má širokú škálu aplikácie ako napr. do kojeneckej výživy, do potravín pre výživové účely, pre športovcov, do nealkoholických nápojov, pečiva, mlieka a cukroviniek.